obsługa klienta
(54) 234 50 32
sklep@montip.com.pl

Twój koszyk jest pusty.

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji. 

Sposoby wyliczania kosztów dostawy

Jeżeli w poprzednim kroku koszt dostawy nie został wyliczony, wynosił 0 zł oraz widniał komunikat "Koszt przesyłki z przyczyn systemowych nie mógł zostać podliczony automatycznie" należy zapoznać się z poniższą informacją dotyczącą sposobu wyliczania kosztu dostawy:

1.Całkowity koszt związany z dostawą towarów to suma opłat za wszystkie paczki, w które towar ze względu na ograniczenia gabarytowe i wagowe musi zostać spakowany.

2. Przy ustalaniu łącznej wagi zamówienia rozróżniamy dwie wagi :

a) waga rzeczywista towaru 

b) waga gabarytowa liczona według wzoru wysokość x szerokość x głębokość ( w centymetrach) / 6000 = waga gabarytowa w kilogramach.

Jeżeli waga gabarytowa jest wyższa od rzeczywistej - przy wyliczeniach kosztów przesyłki obowiązuje waga gabarytowa.

3. Zamówiony towar staramy się pakować w najmniejszą możliwą liczbę paczek - tak by koszt przesyłki był relatywnie jak najniższy. 

4. Szczegółowe koszty dostawy opisane są na stronie informacyjnej "Koszty przesyłki"

5. Potwierdzenie zakupu oznacza konieczność dokonania zapłaty za towar oraz za koszty przesyłki. O kosztach przesyłki zostaną Państwo poinformowani w oddzielnym mailu po złożeniu zamówienia. 

 

 

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ZAUFALI NAM

 

Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep internetowy Shoper.pl